Konami zapowiedziało łatkę MGSV pod PS4 Pro

Konami zapowiedziało łatkę MGSV pod PS4 Pro

Konami zapowiedziało łatkę MGSV pod PS4 Pro
Paweł Olszewski
31.10.2017 11:04

A my przypominamy, że to ostatnia chwila na ściągnięcie gry z PS+. Spieszyć nie muszą się za to posiadacze Xboksów.

Miesiąc temu Dominik zachwycał się październikową ofertą PlayStation Plus. Całkiem nowa Amnesia Collection (przynajmniej na konsolach), bardzo dobry Sky Force od naszych rodaków i gwóźdź programu, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Gra ma już dwa lata na karku, ale wciąż masa ludzi jej nie ograła. Na przykład ja...

Teraz okazuje się, że warto było zwlekać - Konami zapowiedziało wczoraj wsparcie PS4 Pro.

Podstawowa wersja gry działa na PS4 w 1080p i 60 klatkach na sekundę, nie było więc na co narzekać. Zawsze może być jednak lepiej pod względem grafiki czy rozdzielczości. Nie spodziewałbym się pełnego 4K, ale wyższej rozdzielczości już tak - 1440p? 1800p? Zboczymy w praktyce, bo Konami nie pochwaliło się żadnymi szczegółami...

Nie wiemy co dokładnie łatka zmieni, czy doda HDR, jakie wprowadzi rozdzielczości albo opcje dla użytkowników posiadających już PS4 Pro, ale jeszcze telewizory Full HD. Japończycy mimo szeregu próśb na Twitterze nie ustosunkowali się też do kwestii analogicznej łatki na Xboksie One X.

Konsola Microsoftu pojawi się w sklepach 7 listopada, wtedy też sporo gier dostanie dedykowane Xboksowi One X aktualizacje. Fajnie byłoby zobaczyć wśród nich MGS-a V. Zwłaszcza że gra od jutra dostępna będzie w abonamentowej usłudze Xbox Game Pass.

Tak jak wspominałem w leadzie, tu raczej nie trzeba się spieszyć. Wrzucane tam gry już raczej w abonamencie zostają. Póki co nie spotkaliśmy się jeszcze z sytuacją, żeby jakiś tytuł wyparował, jak to często dzieje się na Netfliksie, do którego pozycji, tyle że branży gier, Microsoft ze swoją ofertą wyraźnie aspiruje. Oprócz MGS-a jutro "przeskoczy" tam z PS+ również Sky Force Anniversary. A oprócz tego Halo Wars Definitive Edition, Resident Evil HD, Oddworld: New ’n’ Tasty, The World of Van Helsing: Deathtrap i Mega Man 9.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)