Komputerowa "Magia i Miecz" dla wielu osób wreszcie zapowiedziana

Komputerowa "Magia i Miecz" dla wielu osób wreszcie zapowiedziana24.12.2012 12:26
Komputerowa "Magia i Miecz" dla wielu osób wreszcie zapowiedziana
marcindmjqtx

Wreszcie! Gra przeznaczona tylko dla jednej osoby nie była chyba jednak zbyt trafnym pomysłem.

A przypomnijmy - taką produkcją było Talisman: Prologue, które testowaliśmy jakiś czas temu. Niby wszystko było na miejscu, ale brakowało tam przede wszystkim trybu dla kilku graczy. Same misje i zdobywanie rozmaitych osiągnięć poszczególnymi postaciami to jednak trochę mało.

Studio odpowiedzialne za tamtą grę wreszcie zapowiedziało także Talisman: Deluxe Edition, czyli w miarę wierne odwzorowanie planszowego "Talisman" (w Polsce znanego jako "Magia i Miecz") na PC. Można będzie grać maksymalnie w cztery osoby, także z pomocą komputerowych przeciwników. Do gry trafi 14 poszukiwaczy, z czasem będą się ukazywać także kolejne dodatki.

Talisman: Deluxe Edition można już zamawiać w przedsprzedaży. Dostępne są aż cztery opcje. Za 10 euro dostaje się samą grę, za 12 - grę oraz tematy dla Windowsa i ścieżkę dźwiękową, za 16 dochodzi do tego kopia Talisman: Prologue, za 49 - wszystko to, co wcześniej oraz wszystkie dodatki po premierze, a za 74 - to, co wcześniej oraz podziękowania na liście płac w samej grze.

Premiera Talisman: Deluxe Edition zaplanowana jest na lato przyszłego roku. Wiosną powinny zacząć się testy wersji beta.

Jeśli chcecie wesprzeć grę, ale nie chcecie na razie jej kupować, pamiętajcie, by zagłosować na nią na Steam Greenlight.

Tomasz Kutera

327128672178366743
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)