Komentarze? Tak, mamy. I to z enterem

Komentarze? Tak, mamy. I to z enterem

Komentarze? Tak, mamy. I to z enterem
marcindmjqtx
06.04.2010 12:27, aktualizacja: 15.01.2016 13:24

Jak już pewnie zauważyliście, w systemie komentarzy zaszły małe zmiany.

Tak, wiemy, trochę to trwało, ale dzięki temu mamy w końcu porządną technologię, którą możemy rozwijać i dodawać do niej nową funkcjonalność (którą niekoniecznie może być widać na zewnątrz, za to pomoże nam w codziennej pracy). Co zatem nowego w komentarzach?

  1. Ocenianie komentarzy jest dostępne tylko dla osób zalogowanych. Każdy komentarz można ocenić tylko raz. Komentarz, który przekroczy ustalony próg minusów zostanie schowany. W przyszłości przewidujemy wynagradzanie nagrodami twórców najciekawszych komentarzy - warto nie psuć sobie opinii.
  2. Kosz - klikając na niego informujecie nas, że komentarz nadaje się do usunięcia, będzie nam to pomagać w moderacji. Usunięcie komentarza uzależniamy od treści w nim zawartej oraz liczby zgłoszeń.
  3. Można już robić akapity, rzadziej powinny się także pojawiać komunikaty "komentarz niedozwolony". Maksymalna długość komentarza to 4 tysiące znaków. System poinformuje was o przekroczeniu dozwolonej ilości znaków.
  4. Komentarze można sortować wg daty oraz ich jakości.
  5. Wkrótce kolejne poprawki, m.in. możliwość stosowania uproszczonego BBcode.
  6. Przypominamy o możliwości uzupełnienia profili (może wrzucić duże zdjęcia, dodać kilka słów o sobie). Dlaczego warto? Takim użytkownikom "więcej wybaczamy" - zakładamy, że jednak chcą być członkami naszej społeczności. Pozostałe konta mają trochę trudniej.

Czekamy na Wasze opinie i uwagi.

Przypominamy, że wskazówki i porady dla komentujących znajdziecie tutaj (piszemy o tym, bo nie każdy widzi ten wielki baner z napisem "Zanim skomentujesz" na prawej szpalcie).

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)