Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Kolejny sezon rozgrywek w Playerunknown's Battleground wystartuje jeszcze w styczniu

Strona głównaKolejny sezon rozgrywek w Playerunknown's Battleground wystartuje jeszcze w styczniu
16.01.2020 11:10
Kolejny sezon rozgrywek w Playerunknown's Battleground wystartuje jeszcze w styczniuKolejny sezon rozgrywek w Playerunknown's Battleground wystartuje jeszcze w styczniu
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDmyzZsS

Nowa mapa, a do tego system zniszczeń.

bDmyzZsl

Choć PUBG nie jest najpopularniejszym battle royale’m dostępnym obecnie na rynku (koronę w tym temacie dzierży Fortnite), to produkcja Brendana Greena ciągle utrzymuje się w steamowej topce. Według Steam Charts, w Playerunknown's Battlegrounds gra codziennie od 500 do nawet 600 tysięcy graczy, a warto pamiętać, że gra dostępna jest również na konsolach (PS4 i Xbox One) i urządzeniach mobilnych. O grze nie mówi i nie pisze się tak często, jak za czasów bety, kiedy to dzień bez newsika o PUBG-u był dniem straconym (aż dziw ile przez te ponad dwa lata się zmieniło), ale ciągle trzyma się dobrze.

Tym samym przyszła pora na zapowiedzenie sezonu szóstego wsparcia dla gry, który oprócz drobnych poprawek, wprowadzi zupełnie nową mapę przeznaczoną dla maksymalnie 64 graczy. Karakin to skalista wyspa u wybrzeży Afryki Północnej wyspa o wymiarach 2x2 km, która stanowiła niegdyś kryjówkę dla przemytników. Obszar pełny jest wzniesień i niewielkich skupisk budynków, gdzie te drugie będą stanowiły idealne miejsca na kryjówkę czy okazji do starć na bliskich dystansach. Mapa jest już dostępna na serwerach testowych i wraz z premierą szóstego sezonu (22 stycznia na komputerach osobistych i 30 stycznia na konsolach) zastąpi ona lodowy obszar o nazwie Vikendi.

Dużym urozmaiceniem ma być również destrukcja otoczenia – gracze dostaną specjalne granty wyburzające, a oprócz tego czarna strefa będzie stopniowo niszczyć kolejne budynki. Pociski wystrzelone z karabinów również będą zostawiać po sobie wyraźniejsze ślady, a twórcy mówią nawet o otworach, przez które będzie można zaglądać (raj dla snajperów). Dodany zostanie również pierwszy pojazd latający, którym będzie motoszybowiec.

bDmyzZsn

Więcej informacji o aktualizacji dostępnych jest w tym miejscu – tam również kupicie przepustkę sezonową.

Bartek Witoszka

bDmyzZtj