Kolejny "wyciek" z Destiny? Gracz odkrywa datę premiery House of Wolves i wiele innych faktów dotyczących dodatku

Kolejny "wyciek" z Destiny? Gracz odkrywa datę premiery House of Wolves i wiele innych faktów dotyczących dodatku

Kolejny "wyciek" z Destiny? Gracz odkrywa datę premiery House of Wolves i wiele innych faktów dotyczących dodatku
marcindmjqtx
04.02.2015 09:34, aktualizacja: 05.01.2016 15:17

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że najwięcej o Destiny dowiadujemy się właśnie w taki sposób.

Japoński użytkownik Reddita twierdzi, że odkrył metodę sprawdzenia części House of Wolves, drugiego dodatku do Destiny. Był w stanie zobaczyć nową broń, ekwipunek i misje fabularne. Czego się dowiedział?

Co najistotniejsze, poznał datę premiery DLC - 19 maja tego roku. W dodatku miałyby się znaleźć: nowy Raid oraz misje fabularne poświęcone Awoken, 3 mapy do multi, Strike z Fallenami oraz dużo nowej broni.

Wygląda na to, że gra doczeka się też nowej frakcji lub marki sprzętu o nazwie Union. Ważną informacją jest podniesienie poziomu Light zbroi do 39.

Do rewelacji odniósł się David Dague (DeeJ) z Bungie. Nie zaprzeczył im, ale podkreślił, że studio dopiero ujawni zawartość House of Wolves i wszystko, o czym teraz się plotkuje, może ulec zmianie. Zawartość, do której dotarł Japończyk, miałaby być placeholderem, czyli treścią robiącą miejsce pod faktyczne przedmioty, które zostaną dodane później. Przestarzałe są też ponoć informacje dotyczące siły broni.

Wcześniej Bungie informowało, że w drugim DLC nie zamierza popełnić tych samych błędów co przy pierwszym - głównie dotyczących ekonomii i rozwijania siły broni, o czym pisałem tutaj.

[Źródło: Reddit]

Marcin Kosman

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)