Kolejny Fallout od Obsidianu? Bardzo mało prawdopodobne

Firma nie pozostawia graczom złudzeń.

Kolejny Fallout od Obsidianu? Bardzo mało prawdopodobne

17.10.2018 18:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stworzony przez Obisidian i wydany w 2010 Fallout: New Vegas do dziś uważany jest przez fanów serii za najlepszą z współczesnych części serii. Wykorzystywał silnik stworzony przez Bethesdę na potrzeby Fallouta 3, ale zarówno w warstwie fabularnej jak i mechanicznej znacznie bliższy był klasycznym odsłonom postnuklearnej serii.

Nic dziwnego, skoro szef Obsidianu - Feargus Urquhart - jest również założycielem Black Isle, czyli firmy, która stworzyła Fallouta 1 i 2. I nic dziwnego, że on sam i całe dowodzone przez niego studio chętnie wróciłoby do tej marki. Ale chcieć jedno, móc - drugie.

Odpowiadając na Twitterze na pytanie o to, czy jest jakaś szansa, że Obsidian pracuje w tej chwili nad nowym Falloutem, firma zamieściła widoczny powyżej obrazek. "To bardzo wątpliwe", brzmi przepowiednia.

Niestety, nic nie wskazuje na to, by Bethesda miała zamiar z kimkolwiek dzielić się Falloutem. Pozostaje nadzieja, że nad czymkolwiek pracuje Obsidian, jest to coś równie obiecującego.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Komentarze (5)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.