Kolejny dowód, że tegoroczne E3 będzie wyjątkowe - swoją konferencję będą mieć... pecety

Kolejny dowód, że tegoroczne E3 będzie wyjątkowe - swoją konferencję będą mieć... pecety

Kolejny dowód, że tegoroczne E3 będzie wyjątkowe - swoją konferencję będą mieć... pecety
marcindmjqtx
30.04.2015 14:48, aktualizacja: 05.01.2016 15:05

Cliff Bleszinski, Blizard, Paradox czy Bohemia pojawią się na scenie Belasco Theater, by przekonać nas, że żyjemy w złotej erze grania na pecetach.

Z roku na rok branża zmienia się w zastraszającym tempie, więc nie powinniśmy chyba dziwić się, że organizatorzy przedsięwzięcia postanowili zebrać na scenie najważniejszych twórców, celujących głównie w rynek pecetowy i pozwolić im pokazać swoje projekty światu. Tam dzieją się ciekawe rzeczy, które na zamkniętych, konsolowych ekosystemach jakoś nie mogą się jeszcze przebić.

Co ciekawe, transmitowane na Twitchu wydarzenie potrwa aż trzy godziny - na żywo będziecie mogli śledzić je od 2 do 5 rano 16 czerwca.

Potwierdzono obecność: AMD, Blizzarda, Bohemia Interactive, Cliffa Bleszinskiego, Cloud Imperium Games, Deana Halla, Devolvera, Humble Bundle, Heart Machine, Paradox Interactive, Square Enix oraz Tripwire Interactive. Ale ta lista na pewno będzie się rozszerzać.

Odrobinę dziwnie wygląda na liście sponsorów magazyn PC Gamer, który do tego poprowadzi całą konferencję do spółki ze świetnie znanym na scenie StarCrafta Seanem "Day[9]" Plottem.

Na konferencji mamy usłyszeć o jeszcze nie zapowiedzianych grach, dowiedzieć się jak idą prace nad najmocniej oczekiwanymi produkcjami na PC i posłuchać co mają do powiedzenia deweloperzy, którzy wybrali tę platformę. Ciekawe co z tego wyjdzie i jak te trzy godziny wypadną w porównaniu z resztą konferencji.

[źródło: PC Gamer]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)