Kolejny dodatek do Alan Wake jesienią. Być może nie ostatni

marcindmjqtx

10.08.2010 19:02, aktual.: 06.01.2016 16:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzięki wywiadowi, który twórcy Alan Wake udzielili Eurogamerowi, poznaliśmy kilka nowych szczegółów na temat kolejnego dodatku do tej gry. Być może także nie będzie to ostatnie z rozszerzeń.

Oskari Häkkinen w wywiadzie powiedział, że nie może ani potwierdzić, ani zaprzeczyć czy The Writer (Pisarz), drugi dodatek do Alan Wake, będzie ostatnim z rozszerzeń. Jakiś czas temu donosiliśmy, że inny twórca gry "wysypał się" i nieoficjalnie zapowiedział kolejne DLC. Häkkinen, jak widać, nie wykluczył takiej możliwości, więc szanse rosną. Jeśli spytacie o moje zdanie, to wszystko zależy od tego, jak finansowo poradzą sobie poprzednie dodatki. Ale mogę się mylić, rzecz jasna.

Co się zaś tyczy samego Pisarza, rozgrywką przypominać ma to, co widzieliśmy już w Sygnale. Będzie jednak odrobinę się różnić pod względem konstrukcji poziomów. Mają być jeszcze mniej realne niż w poprzednim dodatku.

The Writer ukaże się jesienią (dokładna data nie jest jeszcze znana) i jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, to kosztować będzie 560 MSP.

[via Eurogamer]

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)