Kolejne zmiany w serii Call of Duty

Strona głównaKolejne zmiany w serii Call of Duty
22.10.2019 13:00
Kolejne zmiany w serii Call of Duty
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Tym razem padło na system prestiżu.

bECGzUsB

Jak się okazuje, Call of Duty staje się marką, w której innowacja goni innowację. Nie dość, że nie będzie loot boksów ani żadnego dodatkowego systemu monetyzacji, to teraz zmian doczeka się również system progresji trybu wieloosobowego, który praktycznie od Modern Warfare (tego starego z 2007 roku) był jednakowy we wszystkich następnych częściach.

325347368247769052

Weterani serii na pewno pamiętają, że po osiągnięciu 55 poziomu doświadczenia odblokowywało się kolejny poziom prestiżu, za co byliśmy nagradzani specjalną odznaką. Wiązało się to także z tym, że resetował się poziom naszego konta i tym samym wszystkie pukawki, gadżety i nagrody za serie zabójstw musieliśmy odblokowywać na nowo. Osobiście nie miałem z tym problemu, a w Black Ops 2 za pomocą specjalnych żetonów mogliśmy na stałe przypisać daną rzecz do naszej postaci i biegać z nią przez cały czas.

bECGzUsD

W nowym Modern Warfare zrezygnowano z Prestiżu, a za każde osiągnięcie maksymalnego poziomu doświadczenia dostaniemy 100 Rang Oficerskich, co da nam dostęp do całej masy przedmiotów kosmetycznych. Wraz z kolejnymi miesiącami nasza ranga będzie resetowana i wyścig o jak najlepszy wynik rozpocznie się na nowo. Z kolei poziom doświadczenia i wszystkie odblokowania, jakie zdobyliśmy w trakcie “sezonu” (na razie brak oficjalnych informacji o wprowadzeniu takiego systemu) mają z nami pozostać na stałe.

325347368247965660

Bartek Witoszka

bECGzUtz