Kolejne rockowe dodatki

Kolejne rockowe dodatki
marcindmjqtx

24.12.2008 12:15, aktual.: 12.01.2016 16:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Naprawdę nie wiem, co się dzieje, ale mam dziwne wrażenie, że ostatnio każdy dzień zaczynam od informacji o nowych zapowiedziach utworów, które zmierzają do muzycznych serii Harmonix i Neversoftu. Dziś, dla odmiany zaczniemy od czegoś darmowego (co przy okazji nie będzie totalną padaką) - dwóch utworów Bruce'a Springsteena. Posiadacze Guitar Hero: World Tour dostaną je na przełomie stycznia i lutego, a mowa o:

  • Born to Run
  • My Lucky Day 

Wiemy już również, co pojawi się w Rock Band w następnym tygodniu (na 360 - posiadacze PS3 dostaną poniższe utwory dopiero za dwa tygodnie). Tym razem nieco biedniej, niż zwykle ale przynajmniej zróżnicowanie:

  • "Space Truckin" - Deep Purple (160 MSP / $2)
  • "Funk #49" - James Gang (160 MSP / $2)
  • "Hymn 43" - Jethro Tull (160 MSP / $2)
  • "Take Back the City" - Snow Patrol (160 MSP / $2)

Swoją drogą, nie da się nie zauważyć, że mnóstwo znajomych, na swoją "świąteczną" grę wybrało Guitar Hero: World Tour. Sam miałem takie plany, ale niestety płytka nie dotarła. Ale i tak cieszy mnie taka popularność gier muzycznych. Co ciekawe - sporo osób kupuje zestawy z wszystkimi instrumentami. Perkusistów więc nam nie zabraknie. Może i ja wreszcie opanuje tę cholerną stopę...

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)