Kolejne problemy Google Stadii

Tym razem sprawa dotyczy gier i abonamentu Stadia Pro.

Kolejne problemy Google Stadii
Bartosz Witoszka

Od premiery Google Stadii minął już ponad tydzień i choć usługa działa, pozwalając użytkownikom na rozgrywkę w nowe tytuły nawet na sprzęcie, który aktualnie sprawdzi się co najwyżej jako maszyna do pisania, to z wielu obiecywanych na premierę funkcji musiano ostatecznie zrezygnować. Między innymi z rozdzielczości 4K i 60 FPS-ów, co rzecz jasna nie spodobało się graczom.

Google, widząc, że musi udobruchać użytkowników nowego sprzętu, dodało do abonamentu Stadia Pro (koszt około 39 złotych) cztery gry, które wcześniej należało kupić za pełną cenę (okej, nie taką pełną, bo gry były w promocji, ale i tak wymagało to oddzielnego zakupu). Dwie z nich (Destiny 2 i Samurai Shodown) dostępne są od razu, z kolei następne (Farming Simulator 19 i Tomb Raider: Definitive Edition) miały zostać udostępnione w grudniu. I właśnie o te tytułu rozbija się cała sprawa, bo część użytkowników chcąc sobie po prostu w coś zagrać, zdążyło wydać już pieniądze.

Obraz

Ewidentnie Google nie przewidziało tego ruchu zwłaszcza, że dla wszystkich posiadaczy Stadii wspomniany abonament jest darmowy przez trzy miesiące.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.