Kolejne opóźnienie Mortal Kombat X na PS3 i Xboksa 360? [Aktualizacja]

Strona głównaKolejne opóźnienie Mortal Kombat X na PS3 i Xboksa 360? [Aktualizacja]
27.05.2015 16:53
Kolejne opóźnienie Mortal Kombat X na PS3 i Xboksa 360? [Aktualizacja]
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wydawca milczy, a sklepy po cichu zmieniają datę premiery tej wersji gry. Przy poprzednim opóźnieniu scenariusz był podobny.[Wpis został zaktualizowany]

[Aktualizacja]: Od polskiego dystrybutora Mortal Kombat X - firmy Cenega - dowiedzieliśmy się, że premiera została przesunięta na sierpień.

[Oryginalny wpis]:

W obliczu zalewu niedokończonych pozycji nauczyliśmy się już chyba nie marudzić na każde opóźnienie gry. Ale trudno wyrzucić z pamięci Śródziemie: Cień Mordoru, które na stare konsole przywędrowało i spóźnione, i w kiepskim stanie. Dodajmy, że wydawcą - tak samo jak w przypadku Mortala - było Warner Bros.

To samo Warner Bros., które póki co nie skomentowało rewelacji Kotaku, o kolejnym opóźnieniu gry. Po pierwszym przełożeniu premiery, mieliśmy grać w lecie. Teraz ponoć chodzi o jesień. Tak przynajmniej powiedzieli serwisowi pracownicy amerykańskiej sieci sklepów GameStop.

Ich słowa potwierdza widoczna przy grze w wersji PS3 i 360 obecnie data premiery 31 grudnia 2015 roku. To oczywiście tymczasowa data, która zostanie pewnie zmieniona, gdy wydawca oficjalnie ogłosi nowy dzień premiery. Przed zmianą, w tej rubryce widniał 2 czerwca.

[źródło: Kotaku]

Maciej Kowalik

327279278545326905
Udostępnij:
Komentarze (0)