Kolejne MMO rezygnuje z abonamentów. Nowe otwarcie The Secret World

Kolejne MMO rezygnuje z abonamentów. Nowe otwarcie The Secret World12.12.2012 13:21
Kolejne MMO rezygnuje z abonamentów. Nowe otwarcie The Secret World
marcindmjqtx

Nowe gry MMORPG nie miały w tym roku łatwo. A skoro do zmiany biznesowego modelu został zmuszony taki gigant jak Star Wars: The Old Republic, to chyba nie powinniśmy się dziwić decyzji Funcomu.

Od dziś każdy, kto kupi grę, może grać w The Secret World bez konieczności wykupowania czasowych abonamentów. W dodatku nie napotka żadnych ograniczeń w ilości poziomów, które może zdobyć, czy dostępnych misji. Nie, wszystko jest dostępne. Jeśli jednak chcecie wydać na coś pieniądze, opcje rzecz jasna się znajdą. Za 15 Euro miesięcznie możecie kupić sobie szybsze zbieranie doświadczenia, 10% zniżki w sklepach, dodatkowy przedmiot i równowartość 10 Euro na zakupy w wirtualnym sklepie.

Płatne będą też przyszłe dodatki. Funcom nie rezygnuje z rozwijania swojej gry. Pierwszy zestaw nowych misji zostanie udostępniony w styczniu.

Pamiętajcie tylko, że ta zmiana nie oznacza jeszcze, że The Secret World nagle stało się darmowe. Grę wciąż trzeba najpierw kupić w sklepie za ponad 100 złotych, by potem cieszyć się zniesionymi miesięcznymi opłatami.

Czy ta zmiana wpłynie jakoś na wasze zainteresowanie The Secret World?

źródło: SecretWorld via Gamasutra

Maciej Kowalik

327020139076212778
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)