Kolejne Kingdom Hearts w produkcji - tym razem w 3D

marcindmjqtx

21.09.2010 13:30, aktual.: 06.01.2016 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wciąż nie będąca jeszcze w sprzedaży kieszonkowa konsola Nintendo dostaje coraz więcej interesujących tytułów. Tetsuya Nomura ze Square Enix zapowiedział, że rodzina Kingdom Hearts powiększy się o przeznaczoną dla Nintendo 3DS odsłonę. Roboczy tytuł to na razie Kingdom Hearts 3D.

Następną grą będzie Kingdom Hearts 3D. Nadejdzie na nie czas po Re: Coded. Proces tworzenia gry rozpoczął się już w Osace. Kiedy ekipa od Final Mix skończy swoją pracę, dołączą do pozostałych. Chcielibyśmy ogłosić to jak najszybciej. I chyba właśnie ogłosiliście. Wszystko wskazuje na to, że Nintendo 3DS będzie kolejnym ciepłym i przytulnym domem dla niejednej produkcji z gatunku jRPG.

Seria Kingdom Hearts to niecodzienny pomysł. W 2002 roku rynek ujrzał pierwszą kooperację Square Enix i Disney'a, której owocem było jRPG o tym właśnie tytule. Łączyło ono disnejowskie światy z uniwersum serii Final Fantasy, co w zestawieniu ze świetnym wykonaniem i niezłym systemem walki przełożyło się na ogromną popularności gry na całym świecie.

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)