Kolejne informacje o Modern Warfare 2

Kolejne informacje o Modern Warfare 2

Kolejne informacje o Modern Warfare 2
marcindmjqtx
13.05.2009 13:09, aktualizacja: 12.01.2016 16:31

Kotaku informuje, że w najnowszym numerze Game Informera możemy znaleźć pierwsze konkretne informacje o Modern Warfare 2. Warto położyć ręce na tym numerze, ponieważ poniższe podsumowanie nie zastąpi 10 stron lektury. Co wyciekło do internetu?

  • Gra będzie działa się 4 lata po akcji części pierwszej
  • Wybierzemy się w lodowe rejony globu, by powalczyć z rosyjskimi terrorystami
  • Kampania singleplayer będzie dłuższa, niż poprzednio, ale znów zabraknie w niej kooperacji. Jej namiastkę znajdziemy w trybie Special Forces, w którym będziemy mogli wspólnie wykonywać misje, podobne do pamiętnego epizodu na poładzie samolotu w części pierwszej
  • Rozgrywka ma być bardziej zróżnicowana. Będziemy mieć możliwość nieco "cichszego" załatwiania przeciwników, ale nie wpłynie to na liniową fabułę.
  • Autorzy mają gruntowanie przemyśleć system respawnów przeciwników, którzy pojawiają się do momentu, gdy dotrzemy do punktu kontrolnego 

Brak kooperacji w kampanii boli, ale specjalny tryb zapewne da Infinity Ward więcej ciekawych możliwości, a akurat to studio ma u mnie kredyt zaufania i nie wydaje mi się, by Special Forces było tylko słabym wypełniaczem. Ostatni punkt cieszy mnie chyba najbardziej. Jeśli w Modern Warfare 2 przemodelowanoby system respawnów, to w połączeniu z większą dowolnością w rozgrywce, moglibyśmy dostać dużo bardziej taktyczną zabawę. Dodajcie do tego kilka smaczków, które poprzednio rzuciły nas na kolana i nieustającą akcję, a otrzymamy potencjalnie genialną grę. No, ale na razie są to tylko moje domysły i spekulacje. Na konkrety trzeba jeszcze poczekać.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)