Kolejne czarne chmury zbierają się nad Homefront: The Revolution

Pracownicy Crytek UK przestali przychodzić do pracy w związku z niewypłacaniem im należności.

Kolejne czarne chmury zbierają się nad Homefront: The Revolution
marcindmjqtx

04.07.2014 | aktual.: 05.01.2016 15:34

O tym, że w brytyjskim oddziale Crytek dzieje się źle wiedzieliśmy od jakiegoś czasu. Wygląda jednak na to, że sytuacja się nie poprawia. Przeciwnie - pracownicy dalej nie otrzymali zaległych wypłat. Źródła Kotaku znów potwierdzają, że sequel Ryse został skasowany, bo Crytek wdał się w dysputę z Microsoftem o to do kogo miałyby należeć prawa do marki po sfinansowaniu produkcji przez wydawcę.. Inni pracownicy studia dodają, że ich cierpliwość się skończyła i przestali przychodzić do pracy. Po co mieliby to robić, skoro Crytek przestał płacić? Biura firmy ponoć opustoszały, bo na podobny krok zdecydowało się około stu osób. Nie wiadomo ile z nich wróciłoby, gdyby kryzys został zażegnany.

Wygląda więc na to, że obecnie prace nad Homefront: The Revolution zostały wstrzymane. Na scenę wkroczyło Deep Silver - wydawca gry. Firma jest ponoć w trakcie negocjacji i chciałaby kupić Crytek UK. Pracownicy studia liczą, że ten plan się powiedzie i będą mogli dalej pracować nad grą.

[źródło: Kotaku]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościcrytekhomefront the revolution
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.