Kolejna wpadka PlayStation Store. Przedpremierowe zamówienia Trackmania Turbo nie dają dostępu do gry

Kolejna wpadka PlayStation Store. Przedpremierowe zamówienia Trackmania Turbo nie dają dostępu do gry

Kolejna wpadka PlayStation Store. Przedpremierowe zamówienia Trackmania Turbo nie dają dostępu do gry
Maciej Kowalik
24.03.2016 13:32

Uroki cyfrowej dystrybucji według Sony, odc. 293.

Rosnąca cena Playstation Plus, przerwy techniczne zbyt częste, by nie być utrapieniem dla graczy, a jakość obsługi jakby coraz gorsza. Przecież zaledwie kilka dni temu karnet na dodatki do Fallout 4 przez pomyłkę był dostępny za darmo. Sami też dopiero co pisaliśmy o naszym czytelniku, któremu bez powodu zniknęła sieciowa przepustka do Wipeout 2048. I Sony zdaje sobie sprawę z jakiejś wpadki z licencją, ale zaradzić jej od 3 tygodni nie umie. Dziś kolejny rozdział sagi pisze Trackmania Turbo.

Trackmania Turbo – Launch Trailer [EUROPE]

Sama gra, skądinąd, znakomita. Od kilku dni dostarcza mi regularnych porcji adrenaliny i ciut frustracji. Wyobraźcie sobie połączenie perfidności serii Trials z edytorem i filozofią na zabawę ze stareńkiego Stunts. Imprezowy hicior, z masą opcji do lokalnego multiplayera. Recenzja po świętach, bo trzeba pofarmić złote medale. A dziś nie o tym.

Cyfrowe preordery na grę w PS Store nie działają. Gracze, którzy je złożyli, raportują, że pełna gra wciąż jest zablokowana i mają dostęp jedynie do dema. Problem nie dotyczy garstki klientów, o czym świadczyć może seria zapewnień na Twitterze gry.

326810917864433943

O sprawie wie też Sony, które na swoim forum zapewnia, że oczywiście pracuje już nad sposobem zaradzenia sytuacji.

326810917864565015

Ale póki co jakoś nie może go znaleźć. I znów gracze, którzy wyłożyli kasę z góry są w... kropce. Gdyby chodziło o dystrybucję pudełkową, po prostu wyszliby ze sklepu, który nie potrafi zrealizować zamówienia i poszli do konkurencji obok. W przypadku dystrybucji cyfrowej na konsolach nie ma takiej opcji. Więc przypomnę tylko znów nasze noworoczne postanowienia i punkt dotyczący zamówień przedpremierowych.

[źródło: Forum PlayStation via Eurogamer]

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)