Kolejna wpadka FIFA 23. Wyciekła ocena m.in. Roberta Lewandowskiego

Kolejna wpadka FIFA 23. Wyciekła ocena m.in. Roberta Lewandowskiego

FIFA 23
FIFA 23
Źródło zdjęć: © Steam
31.08.2022 08:23

FIFA 23 przynosi spore problemy EA Sports. Z niewiadomych przyczyn część graczy otrzymała dostęp do gry na miesiąc przed premierą, co doprowadziło do wielu przecieków. Poznaliśmy już najlepszych piłkarzy, wśród których znalazł się Robert Lewandowski.

EA Sports ma problemy z FIFA 23. Niedawno ze względu na błąd, użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakup gry w Epic Games Store, zapłacili za nią tylko 29 groszy. Teraz, ze względu na czyjąś pomyłkę, część graczy otrzymała dostęp do gry nie 30 września, a 30 sierpnia, czyli o miesiąc wcześniej, niż planował wydawca.

Błąd, przez który gracze otrzymali dostęp do FIFA 23 o miesiąc wcześniej, dotyczy tylko wersji gry przeznaczonej na konsole Xbox. Dzięki uzyskanemu dostępowi sprytni gracze szybko wyszukali masę informacji, które nie zostały jeszcze oficjalnie udostępnione. Dla fanów FIFA najważniejsze były oczywiście oceny ogólne zawodników, ale z gry można wyciągnąć też wiele innych ciekawych informacji, jak choćby niezaprezentowane jeszcze komplety strojów konkretnych klubów.

FIFA 23 - najlepiej oceniani piłkarze

Z przecieków, które trafiły do sieci, stworzono listę najlepiej ocenianych piłkarzy. Wśród nich znalazł się Robert Lewandowski, który tym razem został bardzo mocno doceniony przez EA Sports, zasiadając wraz z kilkoma innymi gwiazdami futbolu na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ocenę ogólną.

  • Robert Lewandowski - 91,
  • Kylian Mbappe - 91,
  • Karim Benzema - 91,
  • Kevin De Bruyne - 91,
  • Lionel Messi - 91,
  • Cristiano Ronaldo - 90,
  • Mohamed Salah - 90,
  • Manuel Neuer - 90,Virgil van Dijk - 90,
  • Thibaut Courtois - 90.

Dłuższa lista najlepiej ocenianych piłkarzyFIFA 23 dostępna jest m.in. w serwisie charlieintel.com.

Przecieki dotyczą też dokładniejszych statystyk poszczególnych zawodników. Dla graczy zaznajomionych z serią FIFA kluczowym atrybutem jest tempo zawodników. W jednym z tweetów można na przykład przeczytać, że potencjał na gwiazdę w pierwszych tygodniach gry będzie miał Fikayo Tomori z AC Milanu. 86 tempa i 86 obrony to fantastyczne atrybuty jak na stopera.

Redakcja Kotaku poprosiła EA Sports o komentarz w sprawie. Wydawca twierdzi, że blokuje graczy i uniemożliwia im dalsze przedpremierowe korzystanie z FIFA 23. Wiadomo jednak, że nie uda się usunąć z sieci danych, które do niej trafiły. Co więcej, wydaje się, że niektórzy gracze nadal mają dostęp do trybu offline najnowszej gry piłkarskiej od EA.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)