Kolejna porcja plotek na temat następnego Xboksa potwierdza wcześniejsze przecieki

Kolejna porcja plotek na temat następnego Xboksa potwierdza wcześniejsze przecieki21.03.2013 10:40
Kolejna porcja plotek na temat następnego Xboksa potwierdza wcześniejsze przecieki
marcindmjqtx

Dorzuca do nich informację o obowiązkowej instalacji gier na dysku.

Na serwisie vgleaks.com pojawia się kolejna porcja obrazków, mających dotyczyć wciąż nieujawnionej konsoli Microsoftu. Najciekawszy z nich prezentuje wstępną wersję dokumentu ogólnie opisującego nowy sprzęt. Wiarygodność takich materiałów zawsze jest wątpliwa, ale na ich korzyść działa potwierdzenie ze strony informatora serwisu Edge. Tego samego, który już jakiś czas temu zdradził, że konsola będzie musiała zawsze być podłączona do internetu. Dokument wspomina zresztą o takim wymogu.

Opisuje on funkcjonalność "Always On, Always Connected". Chodzi w zasadzie o to samo, co Sony demonstrowało na konferencji poświęconej PS4 - konsola zawsze będzie gotowa, by na życzenie gracza błyskawicznie umożliwić mu zabawę. Nie będziemy musieli czekać, aż się łaskawie włączy. Elementem tej filozofii jest ciągłe podłączenie do internetu, które umożliwi aktualizowanie gry w tle, tak by gracz nie musiał patrzeć już na ekran z pobieraniem łatki, gdy chce po prostu grać.

Po raz pierwszy czytamy jednak o wymogu instalowania gier z płytki Blu-Ray na dysk twardy. Każda konsola będzie w niego wyposażona, aczkolwiek dokument nie wspomina o objętości. Gra "z płyty" nie będzie możliwa. Z każdym modelem Durango dostaniemy też nową wersję czujnika Kinect. Takie wiadomości także pojawiały się już wcześniej.

Póki co nie pojawiły się nowe przecieki na temat jednej z najistotniejszych dla graczy kwestii - możliwości korzystania z używanych gier. Pamiętajcie też, że wszystkie powyższe informacje to wciąż tylko plotki.

źródło: vgleaks via Edge

Maciej Kowalik

327117639749560599
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)