Kolejna odsłona Nintendo Labo poświęcona będzie pojazdom

Kolejna odsłona Nintendo Labo poświęcona będzie pojazdom

Kolejna odsłona Nintendo Labo poświęcona będzie pojazdom
Krzysztof Kempski
27.07.2018 13:36

Podobnie jak w The Crew 2, będziemy latać, jeździć i pływać.

Trzeba przyznać twórcom Switcha, że mają chłopaki niezłą fantazję. Nintendo opublikowało właśnie nagranie przedstawiające trzeci Toy-Con dla Nintendo Switcha. Po drugim zestawie, który pozwalał zamienić się w cyborga, dostaliśmy coś dla fanów gier z pojazdami. Tym razem z tekturki zbudujemy sobie rozmaite akcesoria do prowadzenia pojazdów.

Klasyczna kierownica z dźwigniami pozwalającymi na miotanie różnymi pociskami? Nie ma problemu. Ster do okrętu pozwalający sterować zarówno ruchami łodzi jak i prędkością obrotu dwóch silników? Również obecne w zestawie. Pakiet uzupełnia joystick, dzięki któremu wzbijemy się w przestworza.

Zapowiadając pierwszy Toy-Con, Adam przygotował rozbudowaną wypowiedź na temat, czy Nintendo się skończyło. Moim zdaniem po prostu ponownie udowodniło, że ma szalenie kreatywnych i inteligentnych pracowników. Gigant zaczynał przecież od produkcji zabawek i w sumie w tej samej kategorii należy rozpatrywać Nintendo Lab. To jednak zabawka dużo bardziej kreatywna, niż kolejne klocki.

No dobra, 70 dolarów (czyli ponad 250 zł) nie brzmi może jak świetna okazja biorąc pod uwagę, że mówimy jednak o zakupie ciekawie spożytkowanego kartonu. Zestaw ukaże się natomiast 14 sierpnia, a w międzyczasie polecam jeszcze zapoznać się z naszą recenzją pierwszego zestawu z serii.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)