Kolejna darmówka na Epic Games Store. Zbliża się Halloween

Among The Sleep
Among The Sleep
Źródło zdjęć: © Epic Games Store

21.10.2021 12:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Epic Games Store przygotował kolejną darmową grę dla swoich klientów. Jak co czwartek, w nasze ręce zostanie oddany kolejny darmowy tytuł. Tym razem padło na horror. To ewidentny przedsmak zbliżającego się Halloween.

Epic Games Store rozdaje kolejną grę za darmo. Po ogłoszeniu przecen z okazji jednego z najbardziej popularnych amerykańskich świąt, czyli Halloween, przyszła pora na nową grę za darmo. W tym tygodniu zagramy w Among The Sleep, czyli horror od niezależnego studia Krillbite.

Among The Sleep to dobrze przyjęta gra niezależna, będąca debiutem pochodzącego z Norwegii studia Krillbite. Ten horror, który rozgrywamy z perspektywy pierwszej osoby, wyróżnia się przede wszystkim postacią głównego bohatera. Sterujemy w nim bowiem dwuletnim dzieckiem, które poszukuje swojej matki. Ta zniknęła z domu chwilę po tym, jak dziecko usłyszało niepokojące dźwięki.

W grze skupiamy się przede wszystkim na eksploracji terenu i odkrywaniu sposobów na przemieszczanie się. Samo badanie otoczenia jest o tyle ciekawe, że widzimy je z perspektywy dwulatka, dla którego przedmioty codziennego użytku mogą stanowić prawdziwe przeszkody.

Among The Sleep będzie dostępne za darmo od 21 października 2021 roku od godziny 17:00. Promocja potrwa tydzień. Warto się pospieszyć, by nie przegapić tej darmowej gry.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)