Kolejna część Scribblenauts zabierze nas do świata bohaterów DC Comics

Strona głównaKolejna część Scribblenauts zabierze nas do świata bohaterów DC Comics
15.05.2013 17:33
Kolejna część Scribblenauts zabierze nas do świata bohaterów DC Comics
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Batman, Superman, Flash, Green Lantern, ale też Joker, Riddler, Darkseid i setki innych postaci będą czekały na wasze wezwanie.

bEJicsid

5th Cell postawiło sobie za cel stworzenie gry, w której mógłby pojawić się absolutnie każdy bohater ze stworzonego przez DC Comics świata. Dodajmy, że w wielu różnych odmianach - samych Batmanów będzie 33. Scribblenauts to seria gier w gruncie rzeczy logicznych, stawiającym przed graczem zadania, które może rozwiązać na setki sposobów, przywołując do świata gry obiekty, postacie, zwierzęta prostym napisaniem ich nazwy. Piszecie "cow" - pojawia się krowa, piszecie "ladder" pojawia się drabina, piszecie "cthulhu" i pojawia się Wielki Przedwieczny. Dużo frajdy daje znajdowanie wciąż nowych rozwiązań - wyobraźnia może poszaleć.

Akcja kolejnej części serii przeniesie się do uniwersum DC Comics, co oznacza jeszcze więcej szalonych pomysłów, na które będziemy mogli wpaść. Tym razem grze będzie towarzyszyła też fabularna opowiastka, która wyjaśni dlaczego Maxwell i Lilly zapuścili się w te dziwne okolice, by wykonywać zadania zlecone przez napotkane postaci. Gra pozwoli na tworzenie własnych superbohaterów, gdyby przypadkiem okazało się, że 130 wersji Green Lantern nie wystarczy do rozwiązania jakiejś zagadki.

Premiera została zaplanowana na jesień, a Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure pojawi się na PC, Wii U i 3DS.

bEJicsif

źródło: GamesRadar

Maciej Kowalik

326871185667676202
Udostępnij:
bEJicsjb