Kojima Productions szykuje jakąś niespodziankę

Kojima Productions szykuje jakąś niespodziankę

Kojima Productions szykuje jakąś niespodziankę
29.02.2020 08:46

Fani Death Stranding mają na co czekać?

Czy mamy tu jakichś fanów zapowiedzi zapowiedzi? JESTEŚCIE Z NAMI? ZRÓBCIE HAŁAS!

Poważnie mówiąc - nikt nie lubi zapowiedzi zapowiedzi. Ja też nie lubię zapowiedzi zapowiedzi. Co więc mam dla was w tę wspaniałą sobotę? A jakżeby inaczej - zapowiedź zapowiedzi.

Powiedzmy sobie jednak uczciwie - Hideo Kojima i Death Stranding - przy całej mojej niechęci do tej gry (czemu? wygląda jak superpretensjonalny bełkot z męczącą i bezsensowną rozgrywką, którego ciepły odbiór przez fanów i krytykę mogę uzasadnić tylko jakąś zbiorową halucynacją) to w świecie elektronicznej rozrywki coś szczególnego.

Niezależnie więc od tego, co myślę o samej grze i kulturze robienia z każdej najmniejszej rzeczy wielkiego halo, o Death Stranding po prostu dobrze się pisze. I dobrze się czyta. Nie można odmówić grze tego, że wywołuje emocje.

Pozostaje więc nadzieja, że cokolwiek szykuje Kojima Productions - a coś szykuje, jak wynika z powyższego postu na Twitterze autorstwa szefa marketingu firmy - będzie to ciekawe. Na kartce widnieje napis "Next Week" (przyszły tydzień), więc o co chodzi dowiemy się niedługo. I nasze męki się zakończą, ha ha, wcale nie.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)