Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Kojima pokazuje typowo dziwny materiał wideo z Death Stranding

Strona głównaKojima pokazuje typowo dziwny materiał wideo z Death Stranding
27.05.2019 12:04
Kojima pokazuje typowo dziwny materiał wideo z Death Stranding
Tatiana Kowalczyk
Tatiana Kowalczyk
bDIWWEKu

Miało być wincyj materiałów, to jest 30 sekund teasera.

bDIWWEJN

Gdy Kojima mówił, że w maju pokaże nam Death Stranding, chyba miał na myśli właśnie to - 30 sekund zakrytego przerywnika filmowego. Gra, która osiągnęła status kultowego dzieła wszechczasów jeszcze przed premierą, wciąż pozostaje tak na dobrą sprawę dla nas tajemnicą. Choć być może na tym właśnie ma polegać część jej uroku.

Od czasu zapowiedzi, która miała miejsce - rany, jak ten czas leci – trzy lata temu, nadal nie wiemy zbyt wiele na temat tego, o czym Death Stranding właściwie będzie. Wiemy, że Kojima dzień w dzień zagrywa się tytułem na PS4, a w kwietniu Japończyk donosił, że Kojima Productions pracuje nad scalaniem projektu w jedną całość. Mimo że Sony w tym roku będzie wielkim nieobecnym E3, całkiem prawdopodobne, że jakieś wieści w okolicy targów do nas dopłyną. Albo Kojima się z nami po prostu droczy i jeszcze jutro wypuści pełen materiał wideo - tym razem widoczny. Zobaczymy.

AKTUALIZACJA:

bDIWWEJP

Na Twitterze Kojima Productions pojawił się post zapowiadający jakieś większe wieści jeszcze 29 maja! Pozostaje tylko czekać do jutra.

Tatiana Kowalczyk

bDIWWEKL