Knytt Underground: teraz nie tylko użytkownicy platform Sony mogą sprawdzić ten niezwykły tytuł

Pamiętam tę grę! Grałem w wersję demonstracyjną na targach Gamescom. Zrobiła na mnie wrażenie niezwykle dziwacznej pozycji (choć może wpływ na to miał fakt, że przyglądało się mi i komentowało moje poczynania dwóch pijanych Norwegów) - czas sprawdzić, ile w tym było prawdy.

Knytt Underground: teraz nie tylko użytkownicy platform Sony mogą sprawdzić ten niezwykły tytuł
marcindmjqtx

27.12.2012 | aktual.: 05.01.2016 16:25

Knytt Underground to gra o chłopcu, który może zmieniać się w kulę (!) i o eksploracji świata złożonego z ponad 1800 dwuwymiarowych ekranów. Nie jest to pierwsza część serii, ale założę się, że większość graczy pewnie o niej nie słyszała.

W poprzednim tygodniu gra trafiła na PS3 i Vitę:

Kosztuje tam 10 euro, ale jeden zakup oznacza otrzymanie wersji od razu na dwie platformy.

Dziś gra trafia także do innych. Ze strony producenta można ściągnąć demo dla użytkowników Windowsów i Maków oraz wersję beta dema dla tych, którzy korzystają z Linuksa. Pełną grę można kupić w cyfrowej dystrybucji - na Gamer's Gate (13 euro) albo na Fastspring (50 zł). Wersja na Linuksa będzie dostępna, gdy autor ją ukończy.

Pomóc grze możecie także, głosując na nią na Steam Greenlight.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościps3mac
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.