Klasyczny Tomb Raider wcześniej dla użytkowników PS+

Klasyczny Tomb Raider wcześniej dla użytkowników PS+

marcindmjqtx
13.08.2010 19:50, aktualizacja: 06.01.2016 16:31

Subskrybenci usługi PlayStation Plus już w poniedziałek, 16 sierpnia, dostaną kolejną niespodziankę od Sony. Tym razem będzie to możliwość zakupienia klasycznej, pierwszej część serii Tomb Raider dwa tygodnie przed innymi.

Przyznam, że taktyka dawania różnych rzeczy wcześniej użytkownikom PS+ trochę mnie dziwi (stało się tak chociażby także z demem Mafii 2). Gdybym nie miał jeszcze wykupionej subskrypcji, nijak nie byłoby mnie to w stanie zachęcić do zrobienia tego. Nie są to rzeczy, na które nie mógłbym trochę poczekać. Gdyby były dostępne eksluzywnie - to co innego. Z tym, że wtedy pewnie podniosłoby się larum ze strony osób nie będących użytkownikami PS+, czego Sony najpewniej wolałoby uniknąć.

Wracając do Tomb Raidera - to absolutnie klasyczny tytuł, historia gier, na pewno warto go poznać, jeśli jeszcze nie mieliście okazji. Albo przypomnieć, jeśli pamiętacie go sprzed lat. Będzie dostępny na PS3 i PSP, i przyznam, że to drugie mnie kusi... Tylko cena trochę wygórowana - 10 euro, czyli w Polsce pewnie około 40 złotych.

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)