Kings and Castles - nowa gra Chrisa Taylora

Kings and Castles - nowa gra Chrisa Taylora

Kings and Castles - nowa gra Chrisa Taylora
marcindmjqtx
15.02.2010 08:47, aktualizacja: 08.01.2016 13:57

Gas Powered Games, studio skupiające ludzi odpowiedzialnych za takie tytuły jak Total Annihiliation, Supreme Commander czy Dungeon Siege zapowiedziało, że robią nową grę. Strategię czasu rzeczywistego. Na pecety, co nie jest takie zaskakujące, oraz konsole. Co każe dramatycznie zakrzyknąć: szaleńcy!

Jak wynika z informacji prasowej, Kings and Castles mają oferować możliwość wcielenia się w jednego z trzech władców krainy fantasy, którzy będą ze sobą walczyć. Brzmi trochę jak Supreme Commander ze smokami, co brzmi trochę jak Total Annihilation: Kingdoms, co nie brzmi już za dobrze. Ale czas pokaże.

Wielu próbowało zrobić strategię czasu rzeczywistego na konsolach - EA się poddało i najnowsze Command & Conquer znowu wychodzi tylko na pecetach. Halo Wars wypadło całkiem nieźle, choć sprzedało się w zadowalającej ilości egzemplarzy chyba tylko dzięki sile marki. Konwersja Supreme Commandera nie zachwycała. Czy Kings and Castles ma szanse? Fakt, że wersja konsolowa powstaje równocześnie z pecetową nie napawa optymizmem - znowu możemy otrzymać grę zaprojektowaną pod myszkę i klawiaturę, która potem zostanie upchnięta na pada.

Na razie nie wiadomo, kiedy ukaże światło dzienne, oraz na które platformy konkretnie wyjdzie. Informacja prasowa wspomina o "pc i konsolach", więc wszystko okaże się w najbliższej przyszłości. Sami twórcy obiecują zaś, że będą dokładnie i często informować o postępach w grze, między innymi za pomocą wideo-bloga:

Chris Taylor's Kings and Castles | Video Blog Episode #1

[via VG247]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)