Kingdoms of Amalur: Reckoning - nowe informacje

Kingdoms of Amalur: Reckoning - nowe informacje26.07.2010 21:58
Kingdoms of Amalur: Reckoning - nowe informacje
marcindmjqtx

Kingdoms of Amalur: Reckoning to zupełnie nowa marka na growej scenie. Ma imponujący zestaw twórców, ale poza tym na razie o samej grze wiemy raczej niewiele, poza tym, że będzie to "epickie RPG". Właśnie poznaliśmy kilka nowych, interesujących informacji.

Curt Shilling , jeden z twórców gry, mówi, że będzie to "głęboka" (powstrzymajcie śmiech, proszę) i "bogata" historia, ale zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli do tego nie dojdą świetne mechanizmy rozgrywki, to gra nie odniesie sukcesu. Co w związku z tym zamierza 38 Studios? Schilling nazywa grę mariażem God of War z Oblivionem, co powinno stanowić wystarczającą odpowiedź. Pytanie oczywiście czy jesteśmy w stanie uwierzyć w takie zapowiedzi, ale na to już niech każdy odpowie sobie sam.

Na pewno słyszeliście też o tym, że przy grze pracuje R.A. Salvatore, znany pisarz fantasy (tego bardziej pulpowatego jego nurtu, niestety). Jak się okazuje, stworzył on na potrzeby gry 10 tysięcy lat (!) historii świata, a to samo studio wybrało czasy, w których toczyć się będzie Reckoning.

Co ciekawe, początkowo 38 Studios myślało o stworzeniu gry MMO. Nie wykluczają, że tak stanie się w przyszłości, na razie jednak skupiają się na Kingdoms of Amalur: Reckoning. Premiera gry przewidywana jest na jesień 2011 roku, zarówno na PS3 i 360, jak i komputery osobiste.

[via Joystiq]

Tomasz Kutera

327002271190116631
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)