Kingdom Under Fire II w końcu zapowiedziane. Padło na listopad

Kingdom Under Fire II w końcu zapowiedziane. Padło na listopad
Łukasz Jarkiewicz

22.08.2019 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tyle lat czekania, żeby gracze z Europy i Ameryki Północnej mogli zagrać.

Historia tego tytułu jest tak ciekawa, że muszę ją nieco przybliżyć. Kingdom Under Fire II zostało zapowiedziane w 2008 roku i było przekładane z kąta w kąt. Na początku fani mieli pograć na pececie, PS3 i Xbox 360. Konsolę od Sony jednak pominięto i ogłoszono premierę tylko na pozostałe maszyny. Cóż, nie udało się. Po jakimś czasie usłyszeliśmy, że to sprzęt Microsoftu będzie odstawiony. To również nie wyszło.

Kingdom Under Fire 2 is coming November 2019!

Nadeszła taka cisza w branży, że wielu pomyślało o wymarciu gry. Ni z gruszki, ni z pietruszki przyszłość MMOARTS (Massive Multiplayer Online Action Real-Time Strategy) została odpalona na konsoli PS3. Do premiery oczywiście nie doszło. Europa mogła płakać, bo beta gry wystartowała w Korei Północnej w 2011 roku. A wspominam właśnie o Zachodzie, bo kilka lat później zagrali także fani z Chin i Rosji. Ameryka mogła dołączyć do wspólnego pogrążenia się w żalu.

Dzięki tegorocznym targom Gamescom poznaliśmy (nie)dokładną premierę. Już wcześniej słyszeliśmy, że gra zadebiutuje w tym roku, ale twórcy nie podali konkretnej daty. Gracze z Ameryki Północnej i Europy zagrają, miejmy nadzieję, w listopadzie. Niespecjalnie to przekonuje, bo sami widzicie pokrętną drogę tytułu.

Kingdom Under Fire 2 - 14 Minutes of Gameplay

Żarty się jednak skończyły z ogłoszeniem zamówień przedpremierowych. Za pamięci ostudzę zapał niektórych fanów. Kingdom Under Fire II nie będzie darmowym produktem. Wydawca gry, Gameforge, zdecydował się na cenę premium. Dlaczego tak? Mowa tu o tym, że jest to najbardziej trafione podejście do zapewnienia najlepszej możliwej jakości do oferowanej treści. I nie, nie żartuję. Taką odpowiedź przeczytamy na stronie WCCTech. Jestem ciekaw tej jakości, gdy liczba graczy okaże się nad wyraz niska.

Obraz

W oddzielnym ogłoszeniu firma powiedziała, że sklep dostępny w produkcji skupi się na opcjonalnych zmianach kosmetycznych i "wygodnych" przedmiotach takich jak wierzchowce.

Konkretnej daty nie podano (wcale mnie to nie dziwi), ale jeśli ktoś czekał ponad dekadę, powinien być zadowolony z preorderów. Przygotowano trzy oferty w cenach 119,00, 189,00 i 379,00 złotych. Tylko spróbuj takiemu zaufać.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)