Kinect za 150 dolarów w sklepie Microsoftu. Nowa generacja za 5 lat

Kinect za 150 dolarów w sklepie Microsoftu. Nowa generacja za 5 lat

Kinect za 150 dolarów w sklepie Microsoftu. Nowa generacja za 5 lat
marcindmjqtx
22.06.2010 14:11, aktualizacja: 06.01.2016 17:02

O tym, że plotki wyceniające Kinect na 150 dolarów zostaną potwierdzone byłem przekonany już w momencie, gdy sieci handlowe dodały nowe urządzenie Microsoftu do swoich katalogów. O pomyłce nie mogło być mowy, choć firma z Redmond w dalszym ciągu utrzymywała, że nie podała jeszcze ceny do wiadomości. Oficjalnego komunikatu prasowego wciąż nie mamy, ale czy wstawienie Kinecta do sklepu Microsoftu nie może być za taki traktowane?

No i marzenia o kosztującej 50 dolarów ciekawostce prysły. Nie wiem jak Was, ale mnie prezentacja Microsoftu podczas E3 nie przekonała do wydania równowartości 150 dolarów. Mam mały pokój, gram siedząc na fotelu, a w przerwach bawię się z czterema - bardzo prawdziwymi - zwierzakami. Firma najwidoczniej celuje w zupełnie nowych klientów, bo w zestawie z konsolą Kinect będzie pewnie tańszy, choć tych szczegółów jeszcze nie znamy.

Jeśli oglądając filmiki z kolejnych produkcji na Kinecta nie czuliście ekscytacji to lepiej trzymajcie kciuki za tych deweloperów, którzy nie będą mieli ochoty na skok na łatwą kasę. Wprowadzenie na rynek nowego kontrolera i modelu konsoli ma przedłużyć cykl życia 360 o kolejne 5 lat. Nie chciałbym przez ten czas oglądać powolnej ewolucji skakania pontonem...

[via Microsoft]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)