Kinect (dawniej Natal) - pierwsze gry

Kinect (dawniej Natal) - pierwsze gry

Kinect (dawniej Natal) - pierwsze gry
marcindmjqtx
14.06.2010 03:27, aktualizacja: 06.01.2016 17:08

Dzieje się. Dopiero co poznaliśmy oficjalną nazwę projektu Natal - Kinect - a już ujawniono kilka pierwszych dedykowanych dla niego gier.

Gry ujawniono na stronie internetowej amerykańskiego dziennika USA Today przy okazji, tak swoją drogą, potwierdzając ostatecznie nazwę Kinect.

Co przygotował Microsoft?

Kinectimals to gra pozwalająca na zabawę z dwudziestoma wirtualnymi, nie, nie zwierzakami, a kotami (czemu więc nie "Kinecticats"?). W zestawie, między innymi, gepard, lew i tygrys.

Joyride to gra wyścigowa wykorzystująca system sterowania dobrze znany z pierwszego zwiastuna Natala - trzymamy w rękach wirtualną kierownicę i staramy się nie wyglądać jak idioci.

Kinect Sports - tego zabraknąć zdecydowanie nie mogło. 6 dyscyplin - boks, kręgle, siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis stołowy i lekkoatletyka.

Kinect Adventures - spływ tratwą po rzece - z uwzględnieniem omijania przeszkód, ścigania się z czasem i grania w maksymalnie cztery osoby. Tę grę widzieliśmy parę dni temu na jednym z filmików, które pojawiły się w sieci.

Parade Magazine Writer Gets into the Game

Dance Central - tak, zgadliście, to gra taneczna. Stworzona przez MTV Games.

To oczywiście nie wszystkie tytuły, jakie Microsoft przygotował na start Nat... Kinecta. Wśród tych, których jeszcze nie ujawniono z całą pewnością możemy się spodziewać postaci z filmów Disneya i z Gwiezdnych Wojen. A to oznacza, że - tak! - będą miecze świetlne.

[via USA Today]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)