Kim jest Lauren Winter, czyli znamy polską obsadę Heavy Rain!

Kim jest Lauren Winter, czyli znamy polską obsadę Heavy Rain!

Kim jest Lauren Winter, czyli znamy polską obsadę Heavy Rain!
marcindmjqtx
10.12.2009 18:42, aktualizacja: 12.12.2016 16:24

Uwaga, mamy nowe informacje o Heavy Rain. I to o polskiej wersji! Już wiemy, kto wystąpi w polskiej wersji. A co więcej, chyba poznaliśmy chyba imię i nazwisko nowej postaci z gry.

Nie przedłużając zatem, obsada wygląda następująco (w nawiasie podaliśmy, gdzie między innymi mogliście ich usłyszeć i zobaczyć):

  • Norman Jayden - Jacek Jarzyna (Killer-ów 2-óch)
  • Scott Shelby - Grzegorz Pawlak (Tyle wody koło domu, masa dubbingów)
  • Madison Page - Agnieszka Warchulska (Dług)
  • Ethan Mars - Grzegorz Małecki (Lejdis)
  • Lauren Winter - Magdalena Różczka (Shephard z Mass Effect, Lejdis)

Kim jest Lauren Winter? Wygląda na to, że to jedna z głównych postaci z gry, jednak jak na razie nic o niej nie wiemy i nie była wcześniej prezentowana. Ciekawe.

Premiera gry w pierwszym kwartale przyszłego roku. Japońskie sklepy podawały luty. Jak będzie u nas? Zobaczymy.

Ja w każdym razie nie mogę się doczekać.

Lokalizacje 2.0: Polska obsada Heavy Rain SCE Polska kontynuuje komunikację projektu Lokalizacje 2.0. Już dzisiaj poznajemy nazwiska polskich aktorów zaangażowanych do lokalizacji Heavy Rain - jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów 2010 roku na PlayStation 3.

__________________________________________________________________________ Warszawa, 10 grudnia 2009 r. - Do tworzenia polskiej wersji językowej Heavy Rain SCE Polska zatrudniło doświadczonych aktorów teatralnych i filmowych. Większość z nich posiada także doświadczenie w dubbingowaniu filmów, niektórzy uczestniczyli już w lokalizacji innych gier na PlayStation. Tradycyjnie już gracze, którzy będą chcieli zostać przy oryginalnej wersji językowej będą mogli wybrać angielski dubbing.

Heavy Rain to trzymający w napięciu thriller produkcji firmy Quantic Dream, twórcy bardzo pozytywnie ocenionej gry Fahrenheit na PlayStation 2. Jak na dobry thriller przystało w Heavy Rain nie zabraknie śledztwa, piekielnie inteligentnego agenta FBI oraz pięknych kobiet. Prywatnemu detektywowi Scottowi Shelby głosu użyczył Grzegorz Pawlak a agentowi FBI Normanowi Jaydenowi - Jacek Jarzyna.

W dwóch głównych rolach kobiecych usłyszymy: Magdalenę Różczkę jako Lauren Winter i Agnieszkę Warchulską jako główną bohaterkę, panią fotograf - Madison Page.

Tajemniczy młody architekt - Ethan Mars przemówi natomiast głosem Grzegorza Małeckiego. Postaciom drugoplanowym w grze Heavy Rain głosów użyczyli także wybitni polscy aktorzy tacy jak: Henryk Talar czy Marcin Troński.

Gra Heavy Rain, której premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2010 roku, wykorzystuje zdumiewającą animację i technologię przenoszenia ruchów postaci do gry (motion capture). Dzięki temu Zabójca z Origami dostarcza graczom zupełnie nowych przeżyć i emocji.

To niewątpliwie gra dla dorosłych - jej fabułę stanowi splot wielu skomplikowanych wątków i losów postaci.  W zależności od decyzji gracza Heavy Rain może zakończyć się na wiele różnych sposobów. Nawet jeśli jeden z głównych bohaterów ginie

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)