Killzone: Shadow Fall w grudniowej ofercie PlayStation Plus

Killzone: Shadow Fall w grudniowej ofercie PlayStation Plus
marcindmjqtx

19.11.2014 20:20, aktual.: 05.01.2016 15:23

Można? Można. Problem w tym, że nie u nas.

Dziwnym zrządzeniem losu najczęściej to mi przypada informować Was o nowinkach w ofercie PlayStation Plus w kolejnym miesiącu. I naprawdę jest mi przykro, że ostatnio nie mogę przekazywać wam wieści o naprawdę fajnych grach zmierzających do tej usługi.

Dobre indyki już się skończyły, więc ostatnio Sony wrzuca tam co popadnie. Tymczasem wygląda na to, że japoński oddział firmy przypomniał sobie, że ma na podorędziu całkiem ciekawą markę. Ok, Shadow Fall nie dorósł do miana system-sellera jakim wszyscy chcieli by był, ale to na pewno gra z wyższej półki niż ostatnio oferowane nam tytuły.

Ponoć w grudniu trafi do japońskiego PlayStation Plus, obok Natural Doctrine i God Eater 2.

Wyjaśnijmy tylko, że jeśli Natural Doctrine kojarzy się Wam ze świeżutką premierą, to owszem - gra ukazała się w Europie na początku października, ale Japończycy grają w nią od kwietnia. A oceny wskazują, że hitem to ona nie jest.

No, ale ten Killzone... Szczerze? Kupiłem bundla PS4 właśnie z nim i od razu wystawiłem grę na allegro. No, ale pod koniec każdego miesiąca czytam, że gracze tak bardzo chcą AAA w PS+... Przy czym wiemy już, że Europa w grudniu dostanie na PS4 Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition.

Obstawiam, że Shadow Fall trafi kiedyś u nas (Europejczyków) do PS+, ale raczej nie w tym roku.

[źródło: Siliconera]

Maciej Kowalik

Killzone: Shadow Fall (PS4)

  • Gatunek: strzelanina
  • Kategoria wiekowa: od 18 lat
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)