Killzone 3 w 3D!

Killzone 3 w 3D!
marcindmjqtx

21.05.2010 23:57, aktual.: 06.01.2016 17:10

O tym, że Killzone 3 powstaje wiedzieliśmy od pewnego czasu. Sony sugerowało również, że tytuł pojawi się na E3. Teraz mamy dla Was pierwsze nowinki o nowej grze Guerilla Games. Tak, KZ3 ma być w 3D!

Swoje wrażenia z pokazu opublikował magazyn GamePro. W artykule możemy przeczytać między innymi, iż w trakcie rozgrywki poznamy ludzką stronę Helghastów - usłyszymy ich język i zobaczymy ich kulturę. Mamy również być daleko od domu, zobaczyć arktyczne poziomy i walczyć z przeważającymi siłami wroga. Mechanika walki podobno się nie zmieniła, choć w walce wręcz będziemy mieć możliwość "w brutalny sposób powalać ogłuszonych wcześniej przeciwników".

Ach - będzie też nowa broń Wasp (osa), która będzie wysyłać masę rakiet w stronę przeciwnika. Poza tym pojawią się też jetpacki, które mają być zwinne, lekkie i posiadać zamontowany karabin. Oczywiście wraz z naszą umiejętnością latania zdobędą ją i przeciwnicy, możemy więc spodziewać się Helghastów z jetpackami. Czyżby szykowały się walki w powietrzu?

Oczywiście - żeby grać w 3D trzeba posiadać specjalny telewizor i okulary.

Wygląda na to, że Sony faktycznie podczas swojej konferencji pokaże nam KZ3. W sumie to nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak ten tytuł prezentuje się w 3D.

Piotr Gnyp

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)