Killer7 już jesienią tego roku. Bo niektóre problemy da się rozwiązać na siedem sposobów

Kultowa gra z 2005 roku wyjdzie na PC.

Killer7 już jesienią tego roku. Bo niektóre problemy da się rozwiązać na siedem sposobów
Joanna Pamięta - Borkowska

28.05.2018 | aktual.: 28.05.2018 12:03

Killer7, który w 2005 roku pojawił się na GameCube i Playstation 2, w końcu zawita do PC - już jesienią tego roku. Dzieło Goichiego "Suda51 " Sudy ma status kultowy, dlatego nie dziwi podekscytowanie, jakie wywołała wieść o przeniesieniu gry w nasze czasy i na współczesną platformę.

Główny bohater, Herman Smith, przykuty jest do wózka. Ale nie powstrzymuje go to w byciu perfekcyjnym zabójcą, ponieważ posiada możliwość wcielania się w siedem różnych postaci, siedmiu killerów, każdy o innych umiejętnościach i sposobie rozwiązywania konfliktu. Jego zadanie polega na powstrzymaniu terrorysty o imieniu Kun Lan, który potrafi przemieniać ludzi w chodzące bomby z opóźnionym zapłonem.

Obraz

To gra akcji ze spora ilością łamigłówek i wciągającą fabułą. Killer7 zostanie wydany w japońskim dubbingiem i angielskimi napisami. Twórcy zapewniają, że wyróżniający go styl graficzny zostanie idealnie oddany.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościgrasshopper manufactureps2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.