Kilka nowych wiadomości ze świata Home

Kilka nowych wiadomości ze świata Home

Kilka nowych wiadomości ze świata Home
marcindmjqtx
18.12.2008 16:01, aktualizacja: 11.01.2016 18:39

Ponieważ nie chcę większości z Was zadręczać wiadomościami odnośnie Home, a te pojawiają się nad wyraz często, więc jedna zbiorcza notka zawierająca to co najważniejsze dla zainteresowanych usługą:

  • Przede wszystkim Home zostało już zaktualizowane do wersji 1.04 i przynajmniej w moim przypadku przyniosło to  faktycznie rozwiązanie problemu C-931, czy jakby się ten błąd nie nazywał. 
  • Drugą sprawą jest wyłączenie serwerów Home, aby wykonać standardową konserwację i pewnie zaktualizować oprogramowanie. Nastąpi to około godziny 9 jutro i planowo ma trwać 6 godzin.
  • Trzecią i chyba najgorszą wiadomością, która troszkę pozbawia Home sensu to wyłączenie opcji rozmów głosowych na bliżej nieokreślony czas. Sony będzie informować, kiedy znów funkcjonalność ta zostanie uruchomiona. Na szczęście opcja dzwonienia do znajomego nadal będzie działać i pozwoli na jakąkolwiek komunikację w Home, poza oczywiście pisaniem na klawiaturze.

Co prawda ja z Home  nie korzystałem i nie planuje za bardzo korzystać, ale na razie zamiast rozwijać usługę to SCE ją pogarsza. Miejmy nadzieję, że rozmowy powrócą jak najszybciej.

Beniamin Durski

[via PS Blog ]

327251569664265092
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)