Kilka ciekawostek o Assassin`s Creed 2

Być może poznaliśmy właśnie kilka informacji na temat kontynuacji przygód Altaira. Nie są one oficjalne, nie pochodzą również ze sprawdzonych źródeł, ale i tak warto im się przyjrzeć. Serwis Destructoid zamieścił maila, od człowieka, który rzekomo miał wziąć udział w jakiejś formie badania rynku, przez Ubisoft.

Kilka ciekawostek o Assassin`s Creed 2
marcindmjqtx

Najważniejsze, czego dowiadujemy się z jego historii, to fakt, że obejrzał zwiastun, sugerujący umiejscowienie akcji gry w Wenecji w XV/XVI wieku. Z opisu wynika, że filmik był podobny, do tych, które promowały część pierwszą, a protagonista znów posługiwał się charakterystycznym dla Altaira i jego kolegów po fachu ostrzem. Oprócz tego ma teraz do dyspozycji pistolet. Autor listu snuje domysły, że nowy bohater będzie miał na imię Ezio, a w grze sporą wagę będziemy przykładali do przebierania się w rozmaite stroje. Podobno gra ma zostać ujawniona na E3 (lub innej, podobnej imprezie), a premiera planowana jest na koniec bieżącego, lub początek przyszłego roku.

Szkoda, że na polskich ulicach raczej nie spotkamy budek Ubisoftu z trailerem Assassin's Creed 2. Byłoby jednak miło, gdyby firma wreszcie uchyliła rąbka tajemnicy i podzieliła się z nami kilkoma, podstawowymi założeniami.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościubisoftplotki
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.