Każda okazja jest dobra, by kupić tanio To the Moon i inne gry [Indie Royale]

Każda okazja jest dobra, by kupić tanio To the Moon i inne gry [Indie Royale]17.10.2012 11:15
Każda okazja jest dobra, by kupić tanio To the Moon i inne gry [Indie Royale]
marcindmjqtx

Przyznajcie się, mieliście ochotę sprawdzić dlaczego krytycy zachwycali się w zeszłym roku grą To the Moon, ale wiedzieliście, że prędzej czy później ta perełka wyląduje w jakimś tanim zestawie. Oto i on.

O To the Moon pisaliśmy już kilkukrotnie, bo było warto. To niecodzienna, urzekająca podróż przez wspomnienia umierającego chłopca, by pomóc mu spełnić swoje największe marzenie. Więcej o grze przeczytacie tutaj, ale naprawdę nie ma się tu nad czym zastanawiać - trzeba zagrać.

Ciekawie wygląda też Blackwell Deception - dwuwymiarowa przygodówka o medium, zajmującym się odsyłaniem z tego świata duchów, które zostawiły niedokończone sprawy.

Rola tej głośnej, psychodelicznej gry, która musi znaleźć się w każdym zestawie przypadła AVSEQ. Grze, w której "niszczymy atomy, by tworzyć muzykę". Oooookej.

Zestaw uzupełniają Reprisal, mający być hołdem dla Popoulusa oraz strategia Oil Rush. Do zestawu dołączono też albumy z muzyką z tych dwóch ostatnich tytułów.

Póki co minimalna cena zestawu nie przekroczyła jeszcze 4 Euro. Samo To the Moon na Steamie kosztuje natomiast 8 Euro. Nie trzeba tu wielkiego namysłu... źródło: Indie Royale Maciej Kowalik

326875913772493079
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)