Katamari Damacy, Cities: Skylines, Diablo i New Super Mario Bros. U - kolejne odgrzewańce na konsoli Nintendo

Katamari Damacy, Cities: Skylines, Diablo i New Super Mario Bros. U - kolejne odgrzewańce na konsoli Nintendo
Adam Piechota

14.09.2018 11:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ba, nawet 3DS się załapał na jakieś remasterki.

Standard. Każde większe wydarzenie Nintendo obfituje w pompatyczne POWROTY (najczęściej z Wii U, skąd prędzej czy później przeportują chyba wszystko) lub PRZESKOKI (z pozostałych platform). W przypadku tych pierwszych najważniejsze dla wielu będzie z pewnością New Super Mario Bros. U (od teraz z dopiskiem „Deluxe”), czyli świetna dwuwymiarowa zręcznościówka z wąsatym i ekipą, chaotycznym multiplayerem oraz niemałym DLC (tym o Luigim, wydanym pierwotnie z okazji Roku Luigiego) w zestawie. Wszystkich zasmuconych, że plotki okazały się prawdziwe i odgrzewania doczekał się ten tytuł z Wii U, a nie o wiele bardziej kreatywne 3D World… zachęcam do odrobiny cierpliwości. To kwestia czasu, kurczę.

New Super Mario Bros. U Deluxe - Announcement Trailer - Nintendo Switch

Kirby's Extra Epic Yarn 3DS Announcement Trailer

Na 3DS-ie i znane nam już Mario and Luigi: Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey, i niespodziewane Kirby’s Extra Epic Yarn. Czyli chyba najfajniejsze czysto platformowe Kirby (choć fanatykiem nie jestem, prywatnie wolę te wszystkie „dziwne”, eksperymentalne odsłony), z wspaniałą oprawą, wyszywanymi poziomami oraz dodatkową zawartością, które hyca na dwuekranową platformę wprost z Wii. Ot, podobna sytuacja jak dwa lata temu z włóczkowym Yoshim. To szalenie pozytywna pozycja. Odgrzewana nieco na siłę, tylko po to, by 3DS miał jeszcze kilka „premier” w przyszłym roku, ale zupełnie nieszkodliwa.

Katamari Damacy Reroll - Nintendo Switch Reveal Trailer [HD 1080P]

A co przerzucają pozostali wydawcy? Square przywala z całą furą Finali, ale o tym przeczytacie w osobnym wpisie. Bandai Namco wyciąga z archiwum pierwsze Katamari Damacy, które w wersji „Reroll”, opcjonalnym sterowaniem ruchowym i dwuosobowym multi powróci już zimą tego roku (na Switchu i, jak podejrzewam, pozostałych sprzętach również). Cities: Skylines z dopiskiem Nintendo Switch Edition (oraz całkiem obleśną oprawą wizualną, takie przynajmniej odniosłem wrażenie) zalicza niespodziewaną premierę w eShopie w stylu „dostępne już teraz”. Diablo III: Eternal Collection, o którym wiemy nie od dziś, zadebiutuje 2 listopada. Poza tym jeszcze Warframe (20 listopada), Just Dance 2019 (#nikogo), FIFA 19 (28 września), NBA 2K19 (już dostępne) NBA 2K Playgrounds 2 (jesień) czy LEGO DC Super-Villains (16 października).

Cóż. Wszystko na Switchu. Tego switchowce chcieli, to switchowcy mają.

Cities: Skylines - Nintendo Switch Edition | AVAILABLE NOW

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)