Karty do PlayStation Store już od 14 kwietnia

Karty do PlayStation Store już od 14 kwietnia09.04.2010 12:42
Karty do PlayStation Store już od 14 kwietnia
marcindmjqtx

Wreszcie! Polski oddział Sony poinformował, że już za tydzień w sprzedaży pojawią się karty, które pozwolą zasilić nasz portfel w PlayStation Store. Najbardziej zadowolone powinny być osoby nieposiadające karty kredytowej, bo zdrapki w znaczący sposób ułatwią im zakupy. Karty będzie można kupić w większości sklepów z grami. Szkoda tylko, że nie dostaniemy nominałów mniejszych niż 100zł. Pełną treść informacji prasowej znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Warszawa, 9 kwietnia, 2010: Sony Computer Entertainment Polska z przyjemnością ogłasza, że 14 od kwietnia 2010 roku będzie można z łatwością zwiększyć środki w portfelu PlayStation Network. A wszystko to dzięki Kartom do PlayStation Network, do nabycia w większości sklepów z grami. Dostępne w dwóch nominałach - 100 zł i 200 zł karty te pozwolą wszystkim buszować po wirtualnych półkach i pobierać zawartość na PlayStation 3 (PS3 ) oraz PSP (PlayStation Portable) i PSP go z PlayStation Network.

Karty do PlayStation Network otwierają drzwi do PlayStation Store osobom nieposiadającym karty kredytowej i dają wszystkim dostęp do gier online oraz sklepu pełnego ekscytujących gier i materiałów. Karty stanowią idealny pomysł na prezent, zaspokajając wszelkie zainteresowania - umożliwiają zakup ekskluzywnych gier, nowych utworów SingStar z SingStore , a także ubrań, dodatków i mieszkań w wirtualnym świecie PlayStation Home.

Zakup i użytkowanie nowej Karty do PlayStation Network jest bardzo proste. Gdy masz już kartę, po prostu:

1. Zaloguj się na PlayStation Network

2. Wejdź na PlayStation Store i wpisz kod

3. To wszystko! Pieniądze są natychmiast dostępne do wydana, na co tylko sobie życzysz.

Nie przegap tej okazji! Karty do PlayStation Network dadzą Ci łatwy dostęp do najnowszej zawartości zarówno do PSP, jak i PS3, od ekskluzywnych gier i niezbędnych dodatków do najnowszych utworów i wirtualnych mieszkań. Mogą też stanowić świetny prezent dla osób, które nie mają jeszcze własnej karty kredytowej, a chciałyby móc pobierać zawartość z PlayStation Network.

326921195310700586
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)