Karnety na dodatki z Xboksa 360 zostaną automatycznie przeniesione na Xboksa One

Karnety na dodatki z Xboksa 360 zostaną automatycznie przeniesione na Xboksa One

Karnety na dodatki z Xboksa 360 zostaną automatycznie przeniesione na Xboksa One
marcindmjqtx
15.08.2013 12:22, aktualizacja: 05.01.2016 16:04

Gdybyście nie mogli się doczekać jakiejś gry, która wyjdzie potem na konsoli nowej generacji i kupili ją od razu, to możecie być spokojni o swoje cyfrowe dodatki.

Jak poinformowało biuro prasowe Microsoftu, jeśli na starcie będziecie je mieć w ramach Season Passa na Xboksie 360, to potem, na Xboksie One, dostaniecie je automatycznie. Wedle informacji prasowej w programie Season Pass Guarantee biorą udział "najwięksi wydawcy, w tym firmy Activision, Electronic Arts i Ubisoft." Pewnie możemy się spodziewać także tych niewymienionych, takich jak 2K czy Square Enix. Choć oficjalnie "lista kolejnych wydawców partnerskich oraz tytułów objętych programem Season Pass Guarantee zostanie opublikowana w najbliższym czasie."

Oczywiście, by skorzystać z takiej możliwości, trzeba będzie osiadać grę i w wersji na 360, i na One. Więc i tak coś będzie trzeba kupić dwa razy.

Microsoft wyraźnie stara się możliwie jak najbardziej ułatwić przejście z obecnej generacji na następną i zachęcić tym samym graczy do wybrania ich sprzętu. Szkoda tylko, że jednocześnie przesuwa premierę nowej konsoli w ośmiu krajach...

[za informacją prasową]

Tomasz Kutera

326958500104661271
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)