Kangurek Kao w walce z płonącymi lasami Australii

Kangurek Kao w walce z płonącymi lasami Australii10.01.2020 13:30
Kangurek Kao w walce z płonącymi lasami Australii
Bartosz Witoszka

Rzucić grosz torbaczowi…

Pierwszego czerwca 2019 roku polskie studio Tate Multimedia przywróciło światu Kangurka Kao: Round 2 – odświeżona wersja tego klasyka (przynajmniej dla polskich graczy) trafiła na Steama w śmiesznie niskiej cenie 7,19 złotych. Była to odpowiedź na akcję zapoczątkowaną przez hasztag #bringkaoback, który błyskawicznie obudził w graczach niezmierzone pokłady nostalgii. Teraz to deweloperzy proszą o rozpowszechnienie oznaczenia z wesołym torbaczem, ale w sprawie znacznie większej wagi.

Kao is Back - Kao the Kangaroo: Round 2 available on Steam!

Nawet jeśli nie jesteście na bieżąco z aktualnymi informacjami dotyczącymi polityki czy tego, co dzieje się na świecie, to na pewno słyszeliście o pożarach, które od jakiegoś czasu nękają Australię. W pomoc zaangażowało się wiele organizacji, a od wczoraj swoją cegiełke dokładać będzie polski deweloper. Od 9 do 19 stycznia 2020 roku, cały dochód uzyskany ze sprzedaży Kao the Kangaroo: Round 2 zostanie przeznaczony na fundację WIRES (NSW Wildlife Information, Rescue and Education Service Inc.), która pomaga w walce z tą klęską.

Akcję #Kao4Australia jak najbardziej warto wesprzeć i miejmy nadzieję, że w jakimś stopniu pomoże to w zminimalizowaniu szkód.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)