Kalejdoskop: Pierwsze oceny Assassin's Creed 4: Black Flag

Kalejdoskop: Pierwsze oceny Assassin's Creed 4: Black Flag

Kalejdoskop: Pierwsze oceny Assassin's Creed 4: Black Flag
marcindmjqtx
29.10.2013 14:32, aktualizacja: 05.01.2016 15:56

Zanosi się na to, że średnia ocen w serwisie Metacritic może być nawet lepsza niż w przypadku Assassin's Creed 3, choć póki co podliczono zaledwie kilkanaście recenzji.

Eurogamer wystawił grze 9/10 doceniając to, jak wypłynięcie na otwarte morze okazało się sprytną ucieczką od problemów serii.

Nieporadna mechanika traci na znaczeniu, gdy wypływamy na morze, gdzie wszystko jest świeże i podniecające. Gdy nudziło mi się bieganie po dachach odpowiadałem na zew oceanu i wszystko znów było na swoim miejscu. W recenzji IGN Black Flag zasłużyło na 8,5. Recenzent narzeka trochę na fabułę, ale i on dał się porwać pirackiemu życiu

Nigdy w trakcie tych tuzinów godzin nie brakowało mi rzeczy do zrobienia. Zwyczajne żeglowanie tam, gdzie pokieruje mnie wiatr i szukanie kłopotów sprawiało mi wielką frajdę. Poza niedomagającą kampanią, Black Flag dostarcza świat pełen pięknych miejsc do zwiedzenia, niesamowitych sekretów do odkrycia i nikczemnych piratów do nabicia na ostrze Gamespot wystawił grze pełną dziewiątkę. Recenzent zauważa pojawiające się tu i ówdzie uczucie deja vu i brak rozbudowania trybów sieciowych, ale nie przeszkadza mu to w docenieniu ogromu świata i jego różnorodności.

Ilość rzeczy, które można zrobić w Black Flag jest niesamowita, ale jednocześnie pomiędzy tymi elementami jest zachowana harmonia, która zachęca do spróbowania wszystkiego[...]Black Flag to odpowiedź na potrzebę rozbudowania serii o coś znaczącego. Inne oceny: CVG: 9/10 Edge: 9/10 OXM: 9/10 Game Informer: 8.25/10 OPM: 8/10 Joystiq: 4/5 Polygon: 7,5/10

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)