Kaka na okładce FIFA 11

Kaka na okładce FIFA 11
05.08.2010 11:13
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Koniec zagadki, wiemy już, kto pojawi się na okładce FIFA 11 - Kaka. Cieszycie się? Ja myślę, że można było wybrać lepiej, bo cała kadra Realu to obecnie bardziej powód do rozważań nad przepłacaniem piłkarzy niż fetowania. Nie rozwiązuje to jednak zagadki, czy pojawi się polska okładka gry, bo Kace towarzyszyć będzie jeszcze 17 innych piłkarzy (rzecz jasna nie wszyscy na raz) w zależności od regionu. Dość enigmatyczna odpowiedź EA na to pytanie, każe mi przypuszczać, że polską wersję również zobaczymy. Przy okazji podzielono się datą premiery gry - pierwszy października. Szczegóły w informacji prasowej.

PIŁKARZ KAKA NA OKŁADCE GRY FIFA 11

Ofensywny pomocnik Realu Madryd twarzą najnowszej części piłkarskiego cyklu

Z przyjemnością informujemy, że na okładce najnowszej gry z serii FIFA zagości Kaka, zawodnik Realu Madryt. Ten dwudziestoośmioletni Brazyliczyk będzie twarzą ogólnoświatowej kampanii marketingowej najpopularniejszej elektronicznej gry sportowej. Kaka jest częścią grupy siedemnastu piłkarskich gwiazd, które ozdobią premierę tytułu. Na okładkach Brazylijczykowi towarzyszyć będą zawodnicy z innych wielkich klubów, dobranych adekwatnie do rejonu każdej wersji.

FIFA 11 trafi do sklepów w Europie 1 października.

Ricardo Izecson dos Santos Leite, powszechnie znany jako Kaka, jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy obecnego pokolenia. Na swoim koncie ma Złotą Piłkę i nagrodę FIFA dla najlepszego piłkarza za 2007 rok. W trakcie ostatniego sezonu 2009 - 2010, w 22 meczach dla Realu Madryt Kaka zdobył 8 bramek.

"Od lat jestem fanem gier EA SPORTS a szczególnie serii FIFA” podkreślił Kaka. „Decyzja o wyborze mnie na okładkę FIFA 11 to wielki zaszczyt. Dotychczas jedynie kilkunastu piłkarzy miało okazję być twarzą tego wyśmienitego sportowego cyklu.”

Kaka swoją karierę rozpoczął w wieku 15 lat występując w barwach klubu Sao Paulo FC. W 2003 roku trafił do włoskiego A.C. Milan a 6 lat później do Realu Madryt. W 372 występach strzelił aż 133 gole, co ugruntowało jego pozycję jako jednego z najbardziej skutecznych ofensywnych napastników w historii futbolu.

"Za każdym razem, kiedy Kaka wychodzi na boisko reprezentuje on piękny styl, pełen kreatywności i pasji” powiedział przedstawiciel EA SPORTS. „Idealnie pasuje do nowego systemu Personality+, który umożliwia odzwierciedlenie na boisku indywidualnych cech każdego zawodnika. Dzięki swoim umiejętnościom Kaka jest zawsze o krok przed rywalami. Kapitalnie znajduje sobie miejsce na boisku a pomysłowymi podaniami „z klepki” i niespodziewanymi strzałami z dużej odległości dezorganizuję obronę przeciwnika. Jego styl jest całkowicie unikatowy i gracze poczują tę różnicę na wirtualnym boisku.”

Bazując na systemie z FIFA 10, zwyciężczyni 50 nagród dla najlepszej gry sportowej, FIFA 11 rewolucjonizuje mechanikę prowadzenia piłkarzy dzięki Personality+. FIFA 11 wprowadza także system Pro Passing, gdzie skuteczność podań będzie zależna od umiejętności gracza trzymającego pad, a także od sytuacji na boisku i zdolności prowadzonego zawodnika.

opracował Marcin Lewandowski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)