Już za tydzień pojawi się pierwszy dodatek do Obcy: Izolacja

Już za tydzień pojawi się pierwszy dodatek do Obcy: Izolacja

Już za tydzień pojawi się pierwszy dodatek do Obcy: Izolacja
marcindmjqtx
21.10.2014 18:16, aktualizacja: 05.01.2016 15:25

A zwie się on Corporate Lockdown. Co doda do gry?

Corporate Lockdown to pierwszy dodatek z pięcioczęściowego zestawu. Każda z części będzie zawierać nową grywalną postać, by gracz mógł z nowej strony spojrzeć na wydarzenia na stacji Sewastopol.

W pierwszym będzie można wcielić się w jednego z szefów firmy Seegson, który został opuszczony przez przełożonych. Zamierza uciec - załapać się na pokład statku Torrens, a przy okazji zabrać ze sobą rozkodowane dane Nostromo i załatwić jeszcze kilka spraw.

By wydostać się ze stacji, gracze będą musieli przejść przez trzy nowe mapy: Severance, Scorched Earth i Loose Ends. Mogą ze sobą rywalizować na czas lub wynik punktowy za zadania poboczne. Pojawi się też nowy tryb Gauntlet, gdzie będzie trzeba przejść wszystkie trzy mapy za jednym zamachem, nie ginąc przy tym ani razu.

Corporate Lockdown będzie dostępny od 28 października, po nim zaś pojawią się kolejne dodatki: Trauma, Safe Haven, Lost Contact i The Trigger. Wszystkie oprócz postaci będą zawierać też nowe mapy oraz tryby i zostaną udostępnione do marca 2015 r.

[inf. prasowa]

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)