Już za 3 dni ukaże się darmowe rozszerzenie do Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

Już za 3 dni ukaże się darmowe rozszerzenie do Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Krzysztof Kempski

06.08.2018 17:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dostarczanie popremierowej zawartości twórcy rozpoczynają od miłego, niespodziewanego akcentu.

W dniu premiery podstawowej wersji Ni No Kuni II: Revenant Kingdom w sprzedaży pojawił się również Season Pass zawierający dwa dodatki. Twórcy długo milczeli na ich temat, zajmując się kolejnymi łatkami. Ostatnio na przykład zwiększono poziom trudności produkcji i poprawiono balans. Przyszedł też czas na dodatki. Pierwszy z nich... już 9 sierpnia.

Jak się jednak okazuje, zaplanowany na końcówkę tygodnia Adventuer Pack nie wchodzi jeszcze w skład karnetu i dostępny będzie za darmo dla wszystkich graczy. Praca nad płatnymi rozszerzeniami wciąż trwa i dwa obiecane dodatki trafią do gry dopiero na przełomie 2018 i 2019 roku. Zanosi się niestety na to, że tylko drugi z nich będzie fabularny. Pierwsze ma bowiem składać się ze zbioru nowych lochów o coraz większym stopniu trudności. Cóż, w oryginalnej grze były to chyba najnudniejsze dostępne zadania.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - Launch Trailer | PS4

Darmowe rozszerzenie zawierać będzie natomiast trochę nowych questów oraz dwóch silnych bossów, przeznaczonych raczej dla tych, którzy spędzili przy grze sporo czasu już po napisach końcowych. Poza tym będziemy mogli też przebierać naszego głównego bohatera w nowe ubrania.

Przyznam szczerze, że nieco jestem rozczarowany tymi doniesieniami. Wiadomo, niespodziewana darmówka zawsze na plus, ale liczyłem na to, że oba płatne DLC będą warte uwagi. Nie wiemy jednak na razie, jaki będzie ich koszt z osobna.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)