Już wkrótce pojawi się nowe DLC do This War of Mine

Już wkrótce pojawi się nowe DLC do This War of Mine
31.10.2018 16:18
Już wkrótce pojawi się nowe DLC do This War of Mine
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Polacy znowu nadają.

The Last Broadcast - bo tak zatytułowany został dodatek - powstał przy współpracy z Meg Jayanth, odpowiedzialną jak do tej pory za grę 80 days, zwycięzcę festiwalu Independent Games Festival z 2015 roku w kategorii najlepsza narracja. Dodatek zadebiutuje już 14 listopada. Data jest nieprzypadkowa, bowiem tego dnia wypadają czwarte urodziny produkcji. To drugie rozszerzenie do gry.

Rozszerzenie miało być początkowo mniejsze, ale rozrosło się z powodu dodania do gry sporej ilości nowych mechanik i postaci (twórcy deklarują skupienie się na emocjach bohaterów). Rozrosło się też samo miejsce akcji. Sam teaser produkcji nie daje niestety odpowiedzi na pytanie, co właściwie twórcy zamierzają w tej ostatniej transmisji konkretnie pokazać. Ze zwiastuna dowiemy się tylko, że w radiu mamy do czynienia z dźwiękiem lub ciszą...

This War of Mine: Stories - The Last Broadcast | Date Annoucement

Warto wspomnieć też o tym, że rozszerzenie można będzie kupić w dniu premiery za skromne 15 złotych. Będzie oczywiście dostępne w ramach karnetu zawierającego również pierwsze DLC. Ten kosztuje na razie 17 złotych, więc jeżeli nie macie jeszcze pierwszego dodatku to w praktyce można zdobyć go za grosze. Po premierze The Last Broadcast całość podrożeje jednak do 25 złotych. Czyli wciąż będzie to całkiem dobra oferta.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)