Już wkrótce nadarzy się okazja, żeby pograć w Anthem przed premierą

Już wkrótce nadarzy się okazja, żeby pograć w Anthem przed premierą

Już wkrótce nadarzy się okazja, żeby pograć w Anthem przed premierą
Krzysztof Kempski
30.11.2018 16:42

Najbliższe testy nie wymagają składania preordera, ale nie będą ogólnodostępne.

Skoro mowa już o BioWare, twórcy dali znak życia nie tylko w temacie serii Dragon Age, ale również Anthema. Przede wszystkim studio opublikowało zapis wczorajszego Live Streama prezentującego nowy gameplay. Mało jednak emocjonujący Jeżeli liczycie na dynamiczną akcję - trafiliście pod zły adres. Całość skupia się na prezentacji Fortu Tarsis. Lokacji, która ma pełnić rolę bazy wypadowej dla kolejnych misji. Zobaczyliśmy też jak wygląda wyszukiwanie meczy i tyle...  Warto natomiast zwrócić uwagę na to, że pomijając ładną oprawę graficzną, produkcja działa na razie dość słabo.

Co dzieje się po dołączeniu do innych graczy, dowiemy sie natomiast już w czasie nadchodzących The Game Awards. W ich trakcie pojawić ma się nowy zwiastun gry. Już dzień później (8 grudnia) wystartują natomiast zamknięte testy. Zamknięte oznacza przy tym, że zgłosić się do nich może każdy, ale finalnie twórcy zaproszą do zabawy ograniczoną grupę zainteresowanych, a rozgrywki nie będzie można rejestrować. Jeżeli chcecie spróbować, pod tym adresem można się zapisać.

Anthem | Live Stream - Fort Tarsis

Zamknięta alfa potrwa tylko przez dwa dni (do tego z przerwami w dwóch 3 godzinnych sesjach na dzień) i będzie można bawić się na PC, PS4 oraz Xboksie One. Premiera pełnej wersji Anthema nastąpi natomiast 22 lutego 2019, a grudniowe testy nie są najpewniej ostatnimi.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)