Już wkrótce czeka nas zapowiedź Blood Bowl III

Już wkrótce czeka nas zapowiedź Blood Bowl III

Już wkrótce czeka nas zapowiedź Blood Bowl III
Krzysztof Kempski
15.05.2019 13:30

Logo gry pojawiło się w nowym materiale od wydawcy.

W tym tygodniu jeżeli chodzi o zapowiedzi, karty rozdawać będzie firma Bigben. Wydawca może mało znany, ale mający w swoim portfolio sporo naprawdę ciekawych marek. W nadchodzącym tygodniu spodziewać się możemy sporo nowych informacji na temat Vampire: The Masquerade, Warhammera Chaosbane czy, jak już widzieliście w tytule, zapowiedzi Blood Bowla III. Na razie nie doczekaliśmy się żadnych konkretów na temat kolejnej odsłony tego dość nietypowego, brutalnego futbolu amerykańskiego w świecie Warhammera.

Seria na pewno wróci jednak do korzeni, które ostatnio nieco opuściła przy okazji Blood Bowl: Death Zone - pomniejszej odsłony dostępnej w Early Accessie, wyróżniającej się tym, że walczymy w niej w czasie rzeczywistym. Możemy spodziewać się na pewno większej skali i powrotu do tur. Ale także większej przystępności, bo co by nie mówić o Blood Bowlach, nie są to gry przyjazne początkującym. Prawdopodobnie trójka będzie pod tym względem dużo lepsza, na co wskazuje wypowiedź jednego z developerów.

To oczywiście niejedyne gry, o których firma będzie pokazywać. Dowiemy się też nowych rzeczy między innymi o Sinking City, polskim Bee Simulatorze czy nowym WRC 8. A już wkrótce na tapet powróci Tennis World Tour, tym razem z podtytułem Roland Garros Edition. Po premierze w zeszłym roku, gdy studio stworzyło zaledwie 20% zawartości i już wypchnęło grę na rynek, byle zdążyć przed wielkim szlemem. Może teraz będzie już lepiej?

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)