Już w przyszłym tygodniu powróci Poznań Game Arena 2012. Wybieracie się? [SONDAŻ]

Już w przyszłym tygodniu powróci Poznań Game Arena 2012. Wybieracie się? [SONDAŻ]
marcindmjqtx

18.10.2012 17:16, aktual.: 05.01.2016 16:30

W dniach 26-28 października odbędą się targi Poznań Game Arena 2012. Impreza powraca po trzech latach przerwy. Czy jest na co czekać?

Na pewno interesująco zapowiada się propozycja esportowa nadchodzącej edycji PGA. Podczas targów odbędą się finały ligi Cybersport - gracze będą ścierać się ze sobą w League of Legends i FIFA 13. Oprócz tego odbędą się także finały turnieju Eizo Challenge 2012 w Counter Strike: Global Offensive oraz mnóstwo mniejszych, otwartych turniejów z nagrodami - chociażby w Trackmanię Nations czy Pro Evolution Soccer 2013.

Gracze będą mogli ze sobą rywalizować także w dużo starszych tytułach. Wszystko dzięki sferze Retro Games, gdzie będzie można spróbować swoich sił w produkcjach sprzed lat, choćby takich jak Donkey Kong czy River Raid.

Co z przedpremierowymi pokazami gier? Na razie organizatorzy nie ujawniają zbyt wiele - pewna jest jednak obecność Microsoftu i pokazy Forza: Horizon.

Nowością jest z kolei V Zjazd Twórców Gier. Do tej pory impreza odbywała się w Łodzi, teraz na swoje łono przygarnęły ją poznańskie targi. Odbędzie się kilkadziesiąt wykładów, w tym także takie przeprowadzane przez zagranicznych prelegentów.

Impreza odbędzie się 26-28 października, z czego pierwszy dzień będzie zarezerwowany dla branży i dziennikarzy. Bilet za jeden dzień to 12 zł - bilety rodzinne po 9 zł. Można kupić je już teraz na stronach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Polygamię na Poznań Game Arena 2012 reprezentował będzie Konrad Hildebrand. A Wy? Wybieracie się na tę imprezę?

[za informacją prasową]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)